Подово тяло за мултисплит Gree GEH18AA, 18000 BTU
730,64 € (1,429.00 лв.) Original price was: 730,64 € (1,429.00 лв.).679,51 € (1,329.00 лв.)Текущата цена е: 679,51 € (1,329.00 лв.).
Таванен климатик Toshiba RAV-SM807CTP-E / RAV-SM804ATP-E, 24000 BTU, клас А+
2346,32 € (4,589.00 лв.) Original price was: 2346,32 € (4,589.00 лв.).2315,64 € (4,529.00 лв.)Текущата цена е: 2315,64 € (4,529.00 лв.).
Таванен климатик Toshiba RAV-SM1407CTP-E / RAV-SM1404ATP-E, 42000 BTU, клас А+
Код:
AC_7957
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
2765,58 € (5,409.00 лв.) Original price was: 2765,58 € (5,409.00 лв.).2724,67 € (5,329.00 лв.)Текущата цена е: 2724,67 € (5,329.00 лв.).
В наличност
В наличност
Описание
| Технически характеристики на климатика | |
| За помещение | от 70 до 80 кв.м. |
| Мощност | 42 000 BTU |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 3.0 / 12.1 / 13.2 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 3.0 / 12.8 / 16.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.6 / 4.42 / 4.71 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.65 / 3.43 / 4.6 kW |
| Енергиен клас охлаждане | A |
| Енергиен клас отопление | A+ |
| SEER (коефициент на сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 5.53 |
| SCOP (коефициент на сезонна ефективност в режим на отопление) | 4.55 |
| Работен диапазон на външната температура при охлаждане (°C) | -15 ~ 46 °C |
| Работен диапазон на външната температура при отопление (°C) | -15 ~ 15 °C |
| Хладилен агент | R-410A |
| Гаранция на климатика | 36 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 235 x 1586 x 690 |
| Тегло на вътрешно тяло | 35 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 46 / 41 / 35 / – dB |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 890 x 900 x 320 |
| Тегло на външно тяло | 68 кг |
| Ниво на шум на външно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 54 / – / – / – dB |
Характеристики
Обобщение
| Ен. клас охлаждане | A |
|---|---|
| Ен. клас отопление | А+ |
| Мощност | 42 000 BTU |
| За помещение | от 70 до 80 кв.м. |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.