Хиперинверторен климатик Gree Soyal II - GWH18AKCXF WIFI, 18 000 BTU, клас A++
1374,86 € (2,689.00 лв.)
Хиперинверторен климатик Hitachi RAK50RXE/RAC50WXE Akebono WiFi, 18000 BTU, клас А+++
1993,53 € (3,899.00 лв.) Original price was: 1993,53 € (3,899.00 лв.).1840,14 € (3,599.00 лв.)Текущата цена е: 1840,14 € (3,599.00 лв.).
Хиперинверторен климатик Gree Soyal II – GWH09AKCXD WIFI, 9 000 BTU, клас A+++
Код:
AC_1813
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
1062,98 € (2,079.00 лв.)
В наличност
В наличност
Описание
| Технически характеристики на климатика | |
| За помещение | от 10 до 20 кв.м. |
| Мощност | 9 000 BTU |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.39 / 2.6 / 4 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.56 / 3 / 4.8 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.095 / 0.6 / 1.5 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.1 / 0.8 / 1.63 kW |
| Енергиен клас охлаждане | A+++ |
| Енергиен клас отопление | A++ |
| SEER (коефициент на сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 7.5 |
| SCOP (коефициент на сезонна ефективност в режим на отопление) | 4.6 |
| Работен диапазон на външната температура при охлаждане (°C) | – 18 ~ 54 °C |
| Работен диапазон на външната температура при отопление (°C) | – 30 ~ 24 °C |
| Хладилен агент | R-410A |
| Гаранция на климатика | 60 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 305 x 860 x 170 |
| Тегло на вътрешно тяло | 11.5 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 41 / 35 / 30 / 19 dB |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 596 x 899 x 378 |
| Тегло на външно тяло | 44.5 кг |
| Ниво на шум на външно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 50 / – / – dB |
Характеристики
Обобщение
| Ен. клас охлаждане | А+++ |
|---|---|
| Ен. клас отопление | А++ |
| Мощност | 9 000 BTU |
| За помещение | от 40 до 50 кв.м. |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.