Термопомпа Mitsubishi Heavy Industries HSB60-W / FDCW60VNX-W Hydrolution, 7 kW, отопление, охлаждане и БГВ
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
5183,99 € (10,139.00 лв.) Original price was: 5183,99 € (10,139.00 лв.).5112,41 € (9,999.00 лв.)Текущата цена е: 5112,41 € (9,999.00 лв.).
В наличност
В наличност
Описание
HYDROLUTION от MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES представляват новаторска система, която обединява функциите на отопление, охлаждане и подготовка на гореща вода за домашни нужди. Тези термопомпи използват ефективно енергията от околната среда, осигурявайки постоянен комфорт при контролирана температура и висока енергийна ефективност.
Характеристики
Обобщение
| Мощност | 7 kW |
|---|---|
| COP | 5.42/ 3.06 |
| EER | 3.57/ 2.73 |
| Произход | Тайланд |
| Мощност отопление | 7.60 kW/ 4.64 kW/ 3.60 kW |
| Мощност охлаждане | 7.80 kW/ 6.00 kW |
| Ниво на звука | 45 dB |
| Захранване | 230 V / Монофазно |
| Хладилен агент | R32 |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.