Термопомпа Mitsubishi Heavy Industries HSB140 / FDCW140VNX-A Hydrolution, 17 kW, отопление, охлаждане и БГВ
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
8635,21 € (16,889.00 лв.) Original price was: 8635,21 € (16,889.00 лв.).8180,16 € (15,999.00 лв.)Текущата цена е: 8180,16 € (15,999.00 лв.).
В наличност
В наличност
Описание
HYDROLUTION от MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES представляват новаторска система, която обединява функциите на отопление, охлаждане и подготовка на гореща вода за домашни нужди. Тези термопомпи използват ефективно енергията от околната среда, осигурявайки постоянен комфорт при контролирана температура и висока енергийна ефективност.
| Технически характеристики на термпомпата | |
|---|---|
| Произход | Тайланд |
| Мощност | 17 kW |
| Захранване | 230 V / Монофазно |
| Отдавана мощност на отопление при 7°C/ -7°C/ -15°C и t-вода 35°C | 17.20 kW/ 12.30 kW/ 11.60 kW |
| Отдавана мощност на отопление при 7°C/ -7°C/ -15°C и t-вода 45°C | 16.50 kW/ 12.40 kW/ 9.60 kW |
| Отдавана мощност на охлаждане при +35°C и t-вода 18°C/ 7°C | 16.50 kW/ 11.80 kW |
| COP при 7°C и t-вода за отопление 35°C/ 45°C | 4.20/ 3.31 |
| EER при +35°C и t-вода за охлаждане 18°C/ 7°C | 3.78/ 2.65 |
| Изходна температура на водата при отопление | 25°C до 58°C (65°C с нагревател) |
| Изходна температура на водата при охлаждане | 7°C до 25°C |
| Работен диапазон външна температура | -20°C до 43°C |
| Електрически нагревател | Опция |
| Хладилен агент | R410A |
| Гаранция | 36 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 400 х 460 х 250 |
| Тегло на вътрешно тяло | 23 кг. |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Ниво на звуковото налягане външно тяло | 54 dB |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 970 х 1300 х 370 |
| Тегло на външно тяло | 105 кг. |
First row is a table header
How to use it?
Using the Table menu set the desired size of the table.
Характеристики
Обобщение
| Мощност | 17 kW |
|---|---|
| COP | 4.20/ 3.31 |
| EER | 3.78/ 2.65 |
| Произход | Тайланд |
| Захранване | 230 V / Монофазно |
| Мощност охлаждане | 16.50 kW/ 11.80 kW |
| Мощност отопление | 17.20 kW/ 12.30 kW/ 11.60 kW |
| Ниво на звука | 54 dB |
| Хладилен агент | R410A |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.