Термопомпа Mitsubishi Heavy Industries HMA100-S / FDCW71VNX-A Hydrolution All-in-one, 8 kW, отопление, охлаждане и БГВ
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
8936,87 € (17,479.00 лв.) Original price was: 8936,87 € (17,479.00 лв.).8691,45 € (16,999.00 лв.)Текущата цена е: 8691,45 € (16,999.00 лв.).
В наличност
В наличност
Описание
HYDROLUTION от MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES представляват новаторска система, която обединява функциите на отопление, охлаждане и подготовка на гореща вода за домашни нужди. Тези термопомпи използват ефективно енергията от околната среда, осигурявайки постоянен комфорт при контролирана температура и висока енергийна ефективност.
| Технически характеристики на термпомпата | |
|---|---|
| Произход | Тайланд |
| Мощност | 8 kW |
| Захранване | 230-400 V / Монофазно и трифазно |
| Отдавана мощност на отопление при 7°C/ -7°C/ -15°C и t-вода 35°C | 8.30 kW/ 7.30 kW/ 6.10 kW |
| Отдавана мощност на отопление при 7°C/ -7°C/ -15°C и t-вода 45°C | 8.00 kW/ 6.90 kW/ 6.00 kW |
| Отдавана мощност на охлаждане при +35°C и t-вода 18°C/ 7°C | 10.70 kW/ 7.10 kW |
| COP при 7°C и t-вода за отопление 35°C/ 45°C | 4.09/ 3.33 |
| EER при +35°C и t-вода за охлаждане 18°C/ 7°C | 3.35/ 2.68 |
| Изходна температура на водата при отопление | 25°C до 58°C (65°C с нагревател) |
| Изходна температура на водата при охлаждане | 7°C до 25°C |
| Работен диапазон външна температура | -20°C до 43°C |
| Електрически нагревател | 4.5kW – 230V/ 9kW – 400V |
| Хладилен агент | R410A |
| Гаранция | 36 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 1715 х 600 х 610 |
| Тегло на вътрешно тяло | 164 кг. |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Ниво на звуковото налягане външно тяло | 48 dB |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 750 х 880 х 340 |
| Тегло на външно тяло | 60 кг. |
Характеристики
Обобщение
| COP | 4.09/ 3.33 |
|---|---|
| EER | 3.35/ 2.68 |
| Мощност | 8 kW |
| Произход | Тайланд |
| Захранване | 230-400 V / Монофазно и трифазно |
| Мощност отопление | 8.30 kW/ 7.30 kW/ 6.10 kW |
| Мощност охлаждане | 10.70 kW/ 7.10 kW |
| Ниво на звука | 48 dB |
| Хладилен агент | R410A |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.