Инверторен климатик LG - A12FT-NSF /A12FT-UL2 Artcool Gallery, 12 000 BTU, Клас А++/А+
1492,97 € (2,920.00 лв.)
Инверторен климатик LG - AC18BK NSK /AC18BK UL2 Artcool Mirror UVnano™, 18 000 BTU, Клас А++/А+
1587,05 € (3,104.00 лв.)
Инверторен климатик LG – AC09BK.NSJ /AC09BK.UA3 Artcool Mirror UVnano™, 9 000 BTU, Клас А++/А+
Код:
AC_5168
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
1125,35 € (2,201.00 лв.)
В наличност
В наличност
Описание
| Описание | |
|---|---|
| SCOP (сезонна ефективност в режим на отопление) | 4.00 – клас Aᐩ |
| SEER (сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 7.00 – клас Aᐩᐩ |
| Енергиен клас отопление | Aᐩ |
| Енергиен клас охлаждане | Aᐩᐩ |
| За помещения (кв.м.) | от 5 до 20 кв.м. |
| Захранване | Външно |
| Захранващо напрежение (V) | 220V-240V |
| Консумирана мощност (отопление) (kW) | 0.80 |
| Консумирана мощност (охлаждане) (kW) | 0.66 |
| Мощност BTU | 9 000 BTU |
| Ниво на шум (Външно тяло) (dB) | 48 |
| Ниво на шум (Вътрешно тяло) (dB) | 19 / 27 / 35 / 41 |
| Отдавана мощност (отопление) (kW) | 0.89 – 3.30 – 4.1 kW |
| Отдавана мощност (охлаждане) (kW) | 0.89 – 2.50 – 3.70 kW |
| Препоръчителен обем (отопление) (куб. м.) | 40 |
| Препоръчителен обем (охлаждане) (куб. м.) | 50 |
| Произход | Китай |
| Работен диапазон при отопление (°С) | -10 до +24 |
| Работен диапазон при охлаждане (°С) | -10 до +48 |
| Размери Ш х В х Д (външно тяло) (mm) | 717 x 495 x 230 |
| Размери Ш х В х Д (вътрешно тяло) (mm) | 837 x 308 x 192 |
| Тегло (външно тяло) (кг.) | 26 |
| Тегло (вътрешно тяло) (кг.) | 9.90 |
| Хладилен агент | R32 |
Характеристики
Обобщение
| Ен. клас охлаждане | A++ |
|---|---|
| Ен. клас отопление | А+ |
| Мощност | 9 000 BTU |
| Произход | Китай |
| За помещение | от 10 до 20 кв.м. |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.