Инверторен климатик Toshiba Super Daiseikai 10 WOOD RAS-B13S4KVDG-E/RAS-13S4AVPG-E, 12000BTU, A+++
2172,48 € (4,249.00 лв.)
Инверторният климатик Daikin - FTXA50BB/ RXA50A Stylish, 18 000 BTU, Клас А++
2988,50 € (5,845.00 лв.) Original price was: 2988,50 € (5,845.00 лв.).2858,12 € (5,590.00 лв.)Текущата цена е: 2858,12 € (5,590.00 лв.).
Инверторен климатик Toshiba Yukai PLUS RAS-B13S4KVG-E/RAS-13E2AVG-E, 13 000BTU, Клас А++/А++
Код:
AC_H52PA
- Наличност: В наличност
- Модел: RAS-B13S4KVG-E/RAS-13E2AVG-E
- Марка: TOSHIBA
- Енергиен клас: Aᐩᐩ/Aᐩᐩ
- Охлаждане SEER: 7
- Отопление SCOP: 4.6
- Гаранция: 5 години
1073,20 € (2,099.00 лв.)
Описание
Описание
-
Ефективност
| Насладете се на енергиен клас от A++/A+++ за топла климатична зона и открийте по-ниски сметки за електроенергия. -
Чист въздух
| Създайте чиста и здравословна атмосфера за вас и вашето семейство с филтъра Ultra Fresh, който премахва до 85% от праха, миризмите и микроорганизмите. -
Дълготрайна работа
| Гарантирайте си години на комфорт с иновативното самопочистващо покритие Magic Coil, което поддържа вашия климатик чист и ефективен. -
Безшумна работа
| Насладете се на спокойна и релаксираща атмосфера в дома си, благодарение на ниското ниво на шум на вътрешното тяло достигащо до 19 dB(A). -
Функция за самопочистване
| Поддържайте безупречната работа на климатика, тъй като той се почиства автоматично след изключване. -
Безпроблемна работа
| Гарантирайте работата на вашия климатик дори при ниски температури, благодарение на функцията “Размразяване при поискване”. Тя позволява лесно размразяване на външното тяло с натискане на бутон на дистанционното управление. -
Пестене на място
| Освободете място благодарение на компактните размери на вътрешното и външното тяло. - Вграден WiFi
- 5 Години гаранция
Технически характеристики
| ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| SCOP (сезонна ефективност в режим на отопление) | 4.6 |
| SEER (сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 7.0 |
| Енергиен клас отопление | Aᐩᐩ |
| Енергиен клас охлаждане | Aᐩᐩ |
| За помещения (кв.м.) | от 20 до 25 кв.м. |
| Захранване | Външно |
| Захранващо напрежение (V) | 220V-240V, 50Hz, 1P |
| Клас | Среден клас |
| Консумирана мощност (отопление) (kW) | 0.18 – 0.92 – 1.25 |
| Консумирана мощност (охлаждане) (kW) | 0.25 – 1.1 – 1.25 |
| Мощност BTU | 12 000 BTU |
| Ниво на шум (Външно тяло) (dB) | 49 |
| Ниво на шум (Вътрешно тяло) (dB) | 20 |
| Отдавана мощност (отопление) (kW) | 0.97 – 3.6 – 4.5 |
| Отдавана мощност (охлаждане) (kW) | 0.25 – 1.1 – 1.25 |
| Произход | Тайланд |
| Работен диапазон при отопление (°С) | от -15 до 24 °C |
| Работен диапазон при охлаждане (°С) | от -15 до 46 °C |
| Размери Ш х В х Д (външно тяло) (mm) | 530 x 660 x 240 |
| Размери Ш х В х Д (вътрешно тяло) (mm) | 288 x 770 x 225 |
| Тегло (външно тяло) (кг.) | 22 |
| Тегло (вътрешно тяло) (кг.) | 9 |
| Хладилен агент | R32 |
| Гаранция | 5 години |
Характеристики
Обобщение
| Марка | Toshiba |
|---|---|
| EER | 7 |
| COP | 4.6 |
| Ен. клас охлаждане | Aᐩᐩ |
| Ен. клас отопление | Aᐩᐩ |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.








Отзиви
Все още няма отзиви.