Хиперинверторен климатик Toshiba Daiseikai 9 - RAS-16PKVPG-E/ RAS-16PAVPG-E, 16 000 BTU, A+++
2269,62 € (4,439.00 лв.) Original price was: 2269,62 € (4,439.00 лв.).2162,25 € (4,229.00 лв.)Текущата цена е: 2162,25 € (4,229.00 лв.).
Инверторен климатик Carrier 42QHB18D8S / 38QHB18D8S Ultimate, 18000 BTU, клас А++
1124,33 € (2,199.00 лв.) Original price was: 1124,33 € (2,199.00 лв.).1068,09 € (2,089.00 лв.)Текущата цена е: 1068,09 € (2,089.00 лв.).
Инверторен климатик Fujitsu General ASHG24LFCC / AOHG24LFCC, 24000 BTU, клас A++
Код:
AC_8631
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
1830,42 € (3,580.00 лв.) Original price was: 1830,42 € (3,580.00 лв.).1727,66 € (3,379.00 лв.)Текущата цена е: 1727,66 € (3,379.00 лв.).
В наличност
В наличност
Описание
| Технически характеристики на климатика | |
| За помещение | от 50 до 60 кв.м. |
| Мощност | 24 000 BTU |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 7.1 / 8.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 8.0 / 10.6 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 2.20 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 2.21 / – kW |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
| Енергиен клас отопление | A+ |
| SEER (коефициент на сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 6.11 |
| SCOP (коефициент на сезонна ефективност в режим на отопление) | 3.8 |
| Годишен разход на електроенергия за охлаждане / отопление | 406 / 2610 kWh |
| Работен диапазон на външната температура при охлаждане (°C) | -10 ~ 46 °C |
| Работен диапазон на външната температура при отопление (°C) | -15 ~ 24 °C |
| Хладилен агент | R-410A |
| Гаранция на климатика | 36 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 320 x 998 x 238 |
| Тегло на вътрешно тяло | 14 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 49 / 42 / 37 / 32 dB |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 620 x 790 x 298 |
| Тегло на външно тяло | 41 кг |
| Ниво на шум на външно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 55 / – / – dB |
Характеристики
Обобщение
| Ен. клас охлаждане | A++ |
|---|---|
| Ен. клас отопление | А+ |
| За помещение | от 50 до 60 кв.м. |
| Мощност | 24 000 BTU |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.