Термопомпа Mitsubishi Heavy Industries HSB60-W / FDCW60VNX-W Hydrolution, 7 kW, отопление, охлаждане и БГВ
5183,99 € (10,139.00 лв.) Original price was: 5183,99 € (10,139.00 лв.).5112,41 € (9,999.00 лв.)Текущата цена е: 5112,41 € (9,999.00 лв.).
Термопомпа Mitsubishi Heavy Industries HSB100-W / FDCW100VNX-A Hydrolution, 11 kW, отопление, охлаждане и БГВ
6712,75 € (13,129.00 лв.) Original price was: 6712,75 € (13,129.00 лв.).6646,28 € (12,999.00 лв.)Текущата цена е: 6646,28 € (12,999.00 лв.).
Термопомпа Mitsubishi Heavy Industries HSB100-W / FDCW71VNX-W Hydrolution, 8 kW, отопление, охлаждане и БГВ
Код:
AC_8759

6227,02 € (12,179.00 лв.) Original price was: 6227,02 € (12,179.00 лв.).6134,99 € (11,999.00 лв.)Текущата цена е: 6134,99 € (11,999.00 лв.).
В наличност
В наличност
Описание
HYDROLUTION от MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES представляват новаторска система, която обединява функциите на отопление, охлаждане и подготовка на гореща вода за домашни нужди. Тези термопомпи използват ефективно енергията от околната среда, осигурявайки постоянен комфорт при контролирана температура и висока енергийна ефективност.
| Технически характеристики на термпомпата | |
|---|---|
| Произход | Тайланд |
| Мощност | 8 kW |
| Захранване | 230 V / Монофазно |
| Отдавана мощност на отопление при 7°C/ -7°C/ -15°C и t-вода 35°C | 8.30 kW/ 7.30 kW/ 6.10 kW |
| Отдавана мощност на отопление при 7°C/ -7°C/ -15°C и t-вода 45°C | 8.00 kW/ 6.90 kW/ 6.00 kW |
| Отдавана мощност на охлаждане при +35°C и t-вода 18°C/ 7°C | 10.70 kW/ 7.10 kW |
| COP при 7°C и t-вода за отопление 35°C/ 45°C | 4.09/ 3.33 |
| EER при +35°C и t-вода за охлаждане 18°C/ 7°C | 3.35/ 2.68 |
| Изходна температура на водата при отопление | 25°C до 58°C (65°C с нагревател) |
| Изходна температура на водата при охлаждане | 7°C до 25°C |
| Работен диапазон външна температура | -20°C до 43°C |
| Електрически нагревател | Опция |
| Хладилен агент | R32 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 400 х 460 х 250 |
| Тегло на вътрешно тяло | 18 кг. |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Ниво на звуковото налягане външно тяло | 48 dB |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 750 х 880 х 340 |
| Тегло на външно тяло | 60 кг. |
Характеристики
Обобщение
| Мощност | 8 kW |
|---|---|
| COP | 4.09/ 3.33 |
| EER | 3.35/ 2.68 |
| Произход | Тайланд |
| Мощност отопление | 8.30 kW/ 7.30 kW/ 6.10 kW |
| Мощност охлаждане | 10.70 kW/ 7.10 kW |
| Ниво на звука | 48 dB |
| Хладилен агент | R32 |
| Захранване | 230 V / Монофазно |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.