Инверторен климатик Fujitsu ASYG12LLCE / AOYG12LLCE, 12000 BTU, клас A++
899,36 € (1,759.00 лв.) Original price was: 899,36 € (1,759.00 лв.).848,23 € (1,659.00 лв.)Текущата цена е: 848,23 € (1,659.00 лв.).
Инверторен климатик Fujitsu General ASHG12KETA / AOHG12KETA, 12000 BTU, клас A++
1191,31 € (2,330.00 лв.) Original price was: 1191,31 € (2,330.00 лв.).1088,54 € (2,129.00 лв.)Текущата цена е: 1088,54 € (2,129.00 лв.).
Инверторен климатик Fujitsu ASYG12LMCE / AOYG12LMCE, 12000 BTU, клас A++
Код:
AC_1129
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
996,51 € (1,949.00 лв.) Original price was: 996,51 € (1,949.00 лв.).945,38 € (1,849.00 лв.)Текущата цена е: 945,38 € (1,849.00 лв.).
В наличност
В наличност
Описание
| Технически характеристики на климатика | |
| Клас | Начален клас |
| Произход | Китай |
| За помещение | от 20 до 30 кв.м. |
| Мощност | 12 000 BTU |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 3.4 / 3.9 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.9 / 4.0 / 5.3 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 0.97 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 1.02 / – kW |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
| Енергиен клас отопление | A+ |
| SEER (коефициент на сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 7 |
| SCOP (коефициент на сезонна ефективност в режим на отопление) | 4 |
| Годишен разход на електроенергия за охлаждане / отопление | 170 / 1225 kWh |
| Работен диапазон на външната температура при охлаждане (°C) | -10 ~ 43 °C |
| Работен диапазон на външната температура при отопление (°C) | -15 ~ 24 °C |
| Хладилен агент | R-410A |
| Гаранция на климатика | 36 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 270 x 870 x 204 |
| Тегло на вътрешно тяло | 8.5 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / 40 / 32 / 21 dB |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 535 x 663 x 293 |
| Тегло на външно тяло | 26 кг |
| Ниво на шум на външно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 50 / – / – dB |
Характеристики
Обобщение
| Ен. клас охлаждане | A++ |
|---|---|
| Ен. клас отопление | А+ |
| Мощност | 12 000 BTU |
| За помещение | от 20 до 30 кв.м. |
| Произход | Китай |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.