Инверторен климатик Fujitsu General ASHG07KMCE / AOHG07KMCC, 7000 BTU, клас A++
889,14 € (1,739.00 лв.) Original price was: 889,14 € (1,739.00 лв.).776,65 € (1,519.00 лв.)Текущата цена е: 776,65 € (1,519.00 лв.).
Инверторен климатик Daikin Sensira FTXF25E / RXF25E, 9000 BTU, клас А++
1078,31 € (2,109.00 лв.) Original price was: 1078,31 € (2,109.00 лв.).914,70 € (1,789.00 лв.)Текущата цена е: 914,70 € (1,789.00 лв.).
Инверторен климатик Fujitsu General ASHG07LMCA / AOHG07LMCА, 7000 BTU, клас A++
Код:
AC_9754
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
925,44 € (1,810.00 лв.) Original price was: 925,44 € (1,810.00 лв.).0,00 € (0.00 лв.)Текущата цена е: 0,00 € (0.00 лв.).
В наличност
В наличност
Описание
| Технически характеристики на климатика | |
| Клас | Начален клас |
| Произход | Китай |
| За помещение | от 10 до 20 кв.м. |
| Мощност | 7 000 BTU |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.5 / 2.0 / 3.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.5 / 3.0 / 3.4 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 0.46 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 0.73 / – kW |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
| Енергиен клас отопление | A+ |
| SEER (коефициент на сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 6.8 |
| SCOP (коефициент на сезонна ефективност в режим на отопление) | 4.1 |
| Годишен разход на електроенергия за охлаждане / отопление | 103 / 786 kWh |
| Работен диапазон на външната температура при охлаждане (°C) | -10 ~ 43 °C |
| Работен диапазон на външната температура при отопление (°C) | -15 ~ 24 °C |
| Хладилен агент | R-410A |
| Гаранция на климатика | 36 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 268 x 840 x 203 |
| Тегло на вътрешно тяло | 8.5 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 30 / 26 / 24 / 21 dB |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 535 x 663 x 293 |
| Тегло на външно тяло | 21 кг |
| Ниво на шум на външно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 59 / 57 / – / – dB |
Характеристики
Обобщение
| Ен. клас отопление | А+ |
|---|---|
| Ен. клас охлаждане | A++ |
| Мощност | 9 000 BTU |
| За помещение | от 10 до 20 кв.м. |
| Произход | Китай |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.