Хиперинверторен климатик Daikin Stylish FTXA25AT / RXA25A, 9000 BTU, клас А+++
2203,16 € (4,309.00 лв.) Original price was: 2203,16 € (4,309.00 лв.).2045,00 € (3,999.67 лв.)Текущата цена е: 2045,00 € (3,999.67 лв.).
Инверторен климатик Fujitsu General ASHG12KETA / AOHG12KETA, 12000 BTU, клас A++
1191,31 € (2,330.00 лв.) Original price was: 1191,31 € (2,330.00 лв.).1088,54 € (2,129.00 лв.)Текущата цена е: 1088,54 € (2,129.00 лв.).
Инверторен климатик Fujitsu General ASHG30LFCA / AOHG30LFT, 30000 BTU, клас A+
Код:
AC_8654
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
2397,45 € (4,689.00 лв.) Original price was: 2397,45 € (4,689.00 лв.).2346,32 € (4,589.00 лв.)Текущата цена е: 2346,32 € (4,589.00 лв.).
В наличност
В наличност
Описание
| Технически характеристики на климатика | |
| За помещение | от 60 до 70 кв.м. |
| Мощност | 30 000 BTU |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 2.9 / 8.0 / 9.0 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 2.2 / 8.8 / 11.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 2.49 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 2.44 / – kW |
| Енергиен клас охлаждане | A+ |
| Енергиен клас отопление | A |
| SEER (коефициент на сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 5.69 |
| SCOP (коефициент на сезонна ефективност в режим на отопление) | 3.8 |
| Годишен разход на електроенергия за охлаждане / отопление | 492 / 2941 kWh |
| Работен диапазон на външната температура при охлаждане (°C) | -10 ~ 46 °C |
| Работен диапазон на външната температура при отопление (°C) | -15 ~ 24 °C |
| Хладилен агент | R-410A |
| Гаранция на климатика | 36 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 320 x 998 x 238 |
| Тегло на вътрешно тяло | 14 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 48 / 42 / 37 / 33 dB |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 830 x 900 x 330 |
| Тегло на външно тяло | 61 кг |
| Ниво на шум на външно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 53 / – / – dB |
Характеристики
Обобщение
| Ен. клас охлаждане | A+ |
|---|---|
| Мощност | 30 000 BTU |
| За помещение | от 60 до 70 кв.м. |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.