Колонен климатик Gree GVH24AM-K6DNC7A WiFi, 24000 BTU, клас А++
1865,70 € (3,649.00 лв.)
Колонен климатик Gree GVH48AL-K6DNC7A Монофазен, 48000 BTU, клас А+
2992,08 € (5,852.00 лв.) Original price was: 2992,08 € (5,852.00 лв.).2959,87 € (5,789.00 лв.)Текущата цена е: 2959,87 € (5,789.00 лв.).
Колонен климатик Gree GVH24AK-K3DNC8A LCLH WiFi I-SHINE, 24000 BTU, клас А++
Код:
AC_6411
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
2367,79 € (4,631.00 лв.) Original price was: 2367,79 € (4,631.00 лв.).2346,32 € (4,589.00 лв.)Текущата цена е: 2346,32 € (4,589.00 лв.).
В наличност
В наличност
Описание
| Технически характеристики на климатика | |
| За помещение | от 50 до 60 кв.м. |
| Мощност | 24 000 BTU |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 1.2 / 7.1 / 8.7 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 1.9 / 8.8 / 9.5 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.34 / 2.2 / 3.7 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.35 / 2.75 / 3.8 kW |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
| Енергиен клас отопление | A+ |
| SEER (коефициент на сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 6.1 |
| SCOP (коефициент на сезонна ефективност в режим на отопление) | 4.0 |
| Работен диапазон на външната температура при охлаждане (°C) | -15 ~ +43 °C |
| Работен диапазон на външната температура при отопление (°C) | -20 ~ +24 °C |
| Хладилен агент | R-410A |
| Гаранция на климатика | 24 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 1790 x 458 x 458 |
| Тегло на вътрешно тяло | 50 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 45 / 39 / 35 / 30 dB |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 700 x 955 x 396 |
| Тегло на външно тяло | 54 кг |
| Ниво на шум на външно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 67 / – / – / – dB |
Характеристики
Обобщение
| Ен. клас охлаждане | A++ |
|---|---|
| Ен. клас отопление | А+ |
| Мощност | 24 000 BTU |
| За помещение | от 50 до 60 кв.м. |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.