Колонен климатик Gree GVH48AL-K6DNC7A Монофазен, 48000 BTU, клас А+
2992,08 € (5,852.00 лв.) Original price was: 2992,08 € (5,852.00 лв.).2959,87 € (5,789.00 лв.)Текущата цена е: 2959,87 € (5,789.00 лв.).
Хиперинверторен климатик Gree Soyal II - GWH12AKCXD WIFI, 12 000 BTU, клас A+++
1124,33 € (2,199.00 лв.)
Колонен климатик Gree GVH48AL-M6DNC7A, 48000 BTU, клас А+
Код:
AC_7713
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
3217,56 € (6,293.00 лв.) Original price was: 3217,56 € (6,293.00 лв.).3184,84 € (6,229.00 лв.)Текущата цена е: 3184,84 € (6,229.00 лв.).
В наличност
В наличност
Описание
| Технически характеристики на климатика | |
| За помещение | от 80 до 100 кв.м. |
| Мощност | 48 000 BTU |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 12.0 / – kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 13.6 / – kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | – / 4.0 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | – / 4.2 / – kW |
| Енергиен клас охлаждане | A+ |
| Енергиен клас отопление | A |
| SEER (коефициент на сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 6.10 |
| SCOP (коефициент на сезонна ефективност в режим на отопление) | 4.00 |
| Работен диапазон на външната температура при охлаждане (°C) | -18 ~ 43 °C |
| Работен диапазон на външната температура при отопление (°C) | -15 ~ 24 °C |
| Хладилен агент | R-410A |
| Гаранция на климатика | 24 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 1870 x 580 x 400 |
| Тегло на вътрешно тяло | 58 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 52 / 50 / 48 / 45 dB |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 1107 x 1100 x 460 |
| Тегло на външно тяло | 94 кг |
| Ниво на шум на външно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 70 / – / – / – dB |
Характеристики
Обобщение
| Ен. клас охлаждане | A+ |
|---|---|
| Ен. клас отопление | A |
| Мощност | 48 000BTU |
| За помещение | от 80 до 100 кв.м. |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.