Подов климатик Aux AMCO-H14/4R3A / AM2-H14/4DR3, 14000 BTU, клас А++
1288,46 € (2,520.00 лв.) Original price was: 1288,46 € (2,520.00 лв.).1175,46 € (2,299.00 лв.)Текущата цена е: 1175,46 € (2,299.00 лв.).
Хиперинверторен климатик Gree Soyal GWH12AKC-K6DNA1A-I / GWH12AKC-K6DNA1A-O WIFI, 12000 BTU, клас A+++
1288,46 € (2,520.00 лв.) Original price was: 1288,46 € (2,520.00 лв.).1149,90 € (2,249.00 лв.)Текущата цена е: 1149,90 € (2,249.00 лв.).
Подов климатик Cooper and Hunter CH-S12FVX/I-NG / CH-S12FVX/O-NG WiFi, 12000 BTU, клас A++
Код:
AC_8389
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
1175,46 € (2,299.00 лв.) Original price was: 1175,46 € (2,299.00 лв.).996,51 € (1,949.00 лв.)Текущата цена е: 996,51 € (1,949.00 лв.).
В наличност
В наличност
Описание
| Технически характеристики на климатика | |
| Клас | Начален клас |
| Произход | Китай |
| За помещение | от 20 до 30 кв.м. |
| Мощност | 12 000 BTU |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.6 / 3.5 / 3.95 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.6 / 3.65 / 4.7 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.22 / 1.1 / 1.4 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.22 / 1.1 / 1.58 kW |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
| Енергиен клас отопление | A+ |
| SEER (коефициент на сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 6.1 |
| SCOP (коефициент на сезонна ефективност в режим на отопление) | 4 |
| Работен диапазон на външната температура при охлаждане (°C) | 18 ~ 43 °C |
| Работен диапазон на външната температура при отопление (°C) | -20 ~ 24 °C |
| Хладилен агент | R-410A |
| Гаранция на климатика | 24 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 700 x 600 x 215 |
| Тегло на вътрешно тяло | 15 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 40 / 37 / 32 / 26 dB |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 848 x 540 x 320 |
| Тегло на външно тяло | 33 кг |
| Ниво на шум на външно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 54 / – / – / – dB |
Характеристики
Обобщение
| Ен. клас охлаждане | A++ |
|---|---|
| Ен. клас отопление | А+ |
| Мощност | 12 000 BTU |
| За помещение | от 20 до 30 кв.м. |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.