Хиперинверторен климатик Gree Amber Nordic - GWH09YD WiFi, 9 000 BTU, Клас А+++
1139,67 € (2,229.00 лв.) Original price was: 1139,67 € (2,229.00 лв.).1047,64 € (2,049.00 лв.)Текущата цена е: 1047,64 € (2,049.00 лв.).
Инверторен климатик Gree G-tech GWH09AEC WIFI, 9000 BTU, клас A+++
958,16 € (1,874.00 лв.) Original price was: 958,16 € (1,874.00 лв.).766,43 € (1,499.00 лв.)Текущата цена е: 766,43 € (1,499.00 лв.).
Подов климатик Gree – GEH09AA WIFI, 9 000 BTU, клас A++
Код:
AC_6629
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
1175,46 € (2,299.00 лв.) Original price was: 1175,46 € (2,299.00 лв.).1098,77 € (2,149.00 лв.)Текущата цена е: 1098,77 € (2,149.00 лв.).
В наличност
В наличност
Описание
| Технически характеристики на климатика | |
| Клас | Начален клас |
| Произход | Китай |
| За помещение | от 10 до 20 кв.м. |
| Мощност | 9 000 BTU |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.45 / 2.6 / 3.2 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.45 / 2.75 / 3.75 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.2 / 0.72 / 1.2 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.2 / 0.72 / 1.55 kW |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
| Енергиен клас отопление | A+ |
| SEER (коефициент на сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 6.1 |
| SCOP (коефициент на сезонна ефективност в режим на отопление) | 4 |
| Работен диапазон на външната температура при охлаждане (°C) | 18 ~ 43 °C |
| Работен диапазон на външната температура при отопление (°C) | -20 ~ 24 °C |
| Хладилен агент | R-410A |
| Гаранция на климатика | 24 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 700 x 600 x 215 |
| Тегло на вътрешно тяло | 15 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 38 / 32 / 26 / 23 dB |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 776 x 540 x 320 |
| Тегло на външно тяло | 31 кг |
| Ниво на шум на външно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 50 / – / – / – dB |
Характеристики
Обобщение
| Ен. клас охлаждане | A++ |
|---|---|
| Ен. клас отопление | А+ |
| Мощност | 9 000 BTU |
| За помещение | от 10 до 20 кв.м. |
| Произход | Китай |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.