Вътрешно тяло за мултисплит система Mitsubishi Heavy Industries SRK20ZS-W , 7000 BTU
598,21 € (1,170.00 лв.) Original price was: 598,21 € (1,170.00 лв.).521,01 € (1,019.00 лв.)Текущата цена е: 521,01 € (1,019.00 лв.).
Външно тяло за мултисплит система Mitsubishi Heavy Industries SCM125ZM-S, 45000 BTU, клас A+
4028,47 € (7,879.00 лв.)
Таванен климатик Toshiba RAV-SM1107CTP-E / RAV-SM1104ATP-E, 36000 BTU, клас А+
Код:
AC_2386
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
2489,48 € (4,869.00 лв.) Original price was: 2489,48 € (4,869.00 лв.).2392,33 € (4,679.00 лв.)Текущата цена е: 2392,33 € (4,679.00 лв.).
В наличност
В наличност
Описание
| Технически характеристики на климатика | |
|---|---|
| За помещение | от 60 до 70 кв.м. |
| Мощност | 36 000 BTU |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 3.0 / 10.0 / 11.2 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 3.0 / 11.2 / 12.5 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.6 / 3.11 / 4.1 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.6 / 2.94 / 4.1 kW |
| Енергиен клас охлаждане | A+ |
| Енергиен клас отопление | A+ |
| SEER (коефициент на сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 5.79 |
| SCOP (коефициент на сезонна ефективност в режим на отопление) | 4.27 |
| Годишен разход на електроенергия за охлаждане / отопление | 604 / 2489 kWh |
| Работен диапазон на външната температура при охлаждане (°C) | -15 ~ 46 °C |
| Работен диапазон на външната температура при отопление (°C) | -15 ~ 15 °C |
| Хладилен агент | R-410A |
| Гаранция на климатика | 36 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 235 x 1586 x 690 |
| Тегло на вътрешно тяло | 35 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 44 / 38 / 32 / – dB |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 890 x 900 x 320 |
| Тегло на външно тяло | 68 кг |
| Ниво на шум на външно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 53 / – / – / – dB |
Характеристики
Обобщение
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.