Колонен климатик Gree GVH48AL-M6DNC7A, 48000 BTU, клас А+
3217,56 € (6,293.00 лв.) Original price was: 3217,56 € (6,293.00 лв.).3184,84 € (6,229.00 лв.)Текущата цена е: 3184,84 € (6,229.00 лв.).
Инверторен климатик Gree Fairy II Black GWH18ACDXF WiFi, 18 000 BTU, Клас А++
1375,38 € (2,690.00 лв.) Original price was: 1375,38 € (2,690.00 лв.).1267,49 € (2,479.00 лв.)Текущата цена е: 1267,49 € (2,479.00 лв.).
Хиперинверторен климатик Gree Soyal II – GWH12AKCXD WIFI, 12 000 BTU, клас A+++
Код:
AC_5512
Консултация 7 дни в седмицата
* Свържи се с нас всеки ден от 08:00 до 20:00 ч.
Безплатна доставка и монтаж на избрани модели
* Виж условията за безплатна доставка и монтаж Тук
Вакуумиране и пуск на системата
* След завършване на монтажа, ние задължително вакуумираме климатичната система!
24/36/60 месеца пълна гаранция!
* Благодарение на нашите професионалните техници, извършващи монтаж и сервиз на климатична техника.
Гаранция за ниска цена
* Попитай за отстъпка
1124,33 € (2,199.00 лв.)
В наличност
В наличност
Описание
| Технически характеристики на климатика | |
| За помещение | от 20 до 30 кв.м. |
| Мощност | 12 000 BTU |
| Отдавана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.39 / 3.5 / 4.45 kW |
| Отдавана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.56 / 3.6 / 5.4 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане (Мин./Ном./Макс) | 0.095 / 0.92 / 1.55 kW |
| Консумирана мощност на отопление (Мин./Ном./Макс) | 0.1 / 0.97 / 1.68 kW |
| Енергиен клас охлаждане | A+++ |
| Енергиен клас отопление | A++ |
| SEER (коефициент на сезонна ефективност в режим на охлаждане) | 7 |
| SCOP (коефициент на сезонна ефективност в режим на отопление) | 4.6 |
| Работен диапазон на външната температура при охлаждане (°C) | – 18 ~ 54 °C |
| Работен диапазон на външната температура при отопление (°C) | – 30 ~ 24 °C |
| Хладилен агент | R-410A |
| Гаранция на климатика | 60 месеца |
| Технически данни – Вътрешно тяло | |
| Размери на вътрешно тяло В х Ш х Д (мм) | 305 x 860 x 170 |
| Тегло на вътрешно тяло | 11.5 кг |
| Ниво на шум на вътрешно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | 43 / 36 / 31 / 20 dB |
| Технически данни – Външно тяло | |
| Размери на външно тяло В х Ш х Д (мм) | 596 x 899 x 378 |
| Тегло на външно тяло | 44.5 кг |
| Ниво на шум на външно тяло (Високо/Ном./Ниско/Безшумно) | – / 52 / – / – dB |
Характеристики
Обобщение
| Ен. клас охлаждане | А+++ |
|---|---|
| Ен. клас отопление | А++ |
| Мощност | 12 000 BTU |
| За помещение | от 20 до 30 кв.м. |
Ревюта от потребители
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.







Отзиви
Все още няма отзиви.